TURNA PASLANMAZ İNŞAAT DEKORASYON LTD. ŞTİ.

TANITIM DOSYASI

İLETİŞİM

Adres: Çamçeşme Mah.

Kardeş Sok. No:12/A 34899

Pendik / İstanbul

Tel: +90 542 823 56 14

Faks: +90 542 823 56 14

Mobil: +90 542 823 56 14

İnternet

E-mail: turna@superdesisistemleri.com

Web: www.superdesisistemleri.com

TANITIM

Firmamız 2004 yılında İstanbul’un Pendik ilçesinde küçük bir atölyede kurulmuş olup, bugün 750 m2 kapalı alana sahip 3 katlı binasında hizmetine devam etmektedir. Kurucu ortağımız Makine Mühendisi Necip Haydar Özdemir’in, inşaat ve makine sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile, teknik detay ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekip birleşmiş, inşaat ve dekorasyon sektörünün her alanına hitap eden paslanmaz-çelik imalatlar

yapmaya başlamışlardır.

Sektöründeki gelişmeleri ve pazardaki talepleri takip eden Turna Paslanmaz, gelişmiş teknik birikimi ile sektöründe öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyesinin üzerinde tamamlayarak, alanında ciddi bir saygınlığa ulaşmıştır.

Turna Paslanmaz tüm projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek üretimini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Turna Paslanmaz İnşaat ve Dekorasyon, kendine ait imalat atölyesinden, hem Türkiye’ye, hem de KKTC, Almanya, Avusturya, Fransa, Irak, Afganistan, Azerbaycan, Özbekistan, Umman, Etiopya, Nijer, Demoktarik Kongo Cumhuriyeti..vb gibi dünyanın dört bir yanındaki ülkere ürünlerini göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tüm bu ülkelere, ürün teslimini montajı ile birlikte başarı ile gerçekleştirmiştir.

Firmamız tarafından üretilen ve başarı ile montajı tamamlanıp, teslim edilen ürünlerimiz

arasında, Su perdesi, Cam Korkuluk, Cam Merdiven, Cam Bağlantı Elemanları, Cam Zemin, Paslanmaz Kanopi ve Cam Tavan yer almaktadır.

İmalatımızın önemli bir kısmını oluşturan Su perdesi, günümüzde dekoratif amaçlı olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Su perdelerinin, camlı, misinalı, boncuklu ve şelale olmak üzere 4 farklı şekilde imalatı yapılmaktadır. Su perdeleri, mekanın niteliklerine, insan akışına, akustik özelliklerine bakılarak tasarlanan özel nitelikli ünitelerdir. Suyun cam üzerinden süzülmesi ile Led ışıklarının yansıması, etrafa dağılan su gölgeleri oluşturmaktadır.

Firmamızın diğer ürünleri arasında yer alan Cam Korkuluk, Cam Merdiven, Cam Zemin, Paslanmaz- Cam Kanopi, Giriş Saçakları, Cam Tavan gibi diğer dekoratif ürünlerimiz de camın

şeffaf yapısı ile birleşerek bulunduğu mekan ve alanlara şıklık, zerafet, nitelik, ve özgünlük

kazandırmaktadır. Cam ve paslanmazın, ışığı ve hareketi birlikte yansıtan cam uygulamaları, istenilen ölçü ve ebatta tasarlanabilmektedir.

Hedeflerimiz ve önceliğimiz, doğru detay üretimi ile uzun ömürlü ve özgün bir çizgide müşterilerimize hizmet sunmaktır. Hizmet kalitemizin devamlılığını müşterilerimize borçluyuz. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız.

ÜRÜNLER

Su Perdesi

-Camlı Su Perdesi

-Baloncuklu Su Perdesi

-Misinalı Su Perdesi

-Serbest Akış Su Perdesi

Korkuluk

-Cam Korkuluk

-Paslanmaz Korkuluk

-Paslanmaz Cam Korkuluk

-Lamalı Korkuluk

Merdiven

-Cam Merdiven

-Cam Bağlantı Elemanları

Kanopi-Saçaklar

-Cam-Paslanmaz Kanopi

-Giriş Saçakları

Dekoratif Cam Ürünler

-Cam Masa -Cam Tavan -Cam Zemin

-Cam Duvar kaplamaları

Turna PASLANMAZ İNŞAAT DEKORASYON LTD. ŞTİ.

REFERANSLARIMIZ

ÖZBEKİSTAN HYATT REGENCY HOTEL

SU PERDESİ

REFERANSLARIMIZ

UMMAN MASKAT (TAV)-YENI HAVALİMANI

SU PERDESİ

İmalat aşaması

REFERANSLARIMIZ

AVUSTURYA-ALTMÜSNTER ITALYAN RESTAURANTI

SU PERDESİ

REFERANSLARIMIZ

EMAAR SQUARE-KONUT GİRİŞ LOBİSİ

SU PERDESİ

REFERANSLARIMIZ

ACIBADEM ALTUNİZEDE HASTANESİ

KONSOL CAM KANOPİ

REFERANSLARIMIZ

BAYKAR-İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI İMALAT FABRİKA BİNASI

KORKULUK

REFERANSLARIMIZ